479 เจลีก

เอฟซี โตเกียว
16:00
อวิสปา ฟูกูโอกะ
คาชิว่า เรย์โซล
16:30
คาชิม่า แอนท์เลอร์ส
เกียวโต แซงก้า
16:30
คอนซาโดเล ซัปโปโร
ซานเฟรซเซ่ ฮิโรชิม่า
16:30
จูบิโล่ อิวาตะ
โชนัน เบลล์มาเร่
17:00
นาโกย่า แกรมปัส
ชิมิสุ เอส-พัลส์
17:00
โยโกฮาม่า เอฟ มารินอส
กัมบะ โอซาก้า
17:00
อุราวะ เร้ด ไดมอนส์
เซเรโซ โอซาก้า
17:00
คาวาซากิ ฟรอนตาเล่
สากัน โตสู
17:30
วิสเซล โคเบะ

479 เจลีก 2

Blaublitz Akita
12:00
รีโนฟา ยามากูชิ
Grulla Morioka
16:00
โอมิยะ อาร์ดิย่า
มิโตะ ฮอลลี่ฮ็อค
16:00
โยโกฮามา เอฟซี
มาชิดา เซลเวีย
16:00
เวกัลตะ เซนได
เวนท์ฟอเรท โกฟุ
16:00
V-วาเรน นากาซากิ
มอนเตดิโอะ ยามากาตะ
17:00
โทชิกิ SC
ซไวเก้น คานาซาวะ
17:00
โตกุชิม่า วอร์ทิส
ฟาเจียโน โอคายามา
17:00
Roasso Kumamoto
โออิตะ ตรินิต้า
17:00
เจอีเอฟ ยูไนเต็ด อิชิฮารา
ThespaKusatsu Gunma
17:30
อัลบิเร็กซ์ นิงาตะ

99474 World - Club Friendlies 1

อาแจกซ์
18:00
พาเดอร์บอร์น
เฟเยนูร์ด
19:00
โคเปนเฮเก้น
พีเอสวี
20:00
Cercle Brugge
Fenerbahçe
23:30
Partizan

212 Belarus - Pershaya Liga

Lida
19:00
Slonim
Orsha
21:00
FC Ostrovets
Naftan
23:00
Volna

2405 Estonia - Meistriliiga

Trans
21:00
Paide
Legion
23:30
Flora
Vaprus
00:00
Tammeka

1233 Finland - Veikkausliiga

Honka
19:00
Mariehamn
Oulu
21:00
VPS
HJK
21:00
KuPS
Lahti
22:00
Inter Turku

1233 Finland - Ykkonen

PIF
21:00
PK-35
PEPO
21:00
EIF
SJK Akatemia
21:00
Jaro

1796 Iceland - Pepsideild

ÍBV
23:00
Breidablik

1796 Iceland - 2. Deild

Víkingur Ólafsvík
20:00
Fjardabyggd / Leiknir
Höttur / Huginn
21:00
Njardvík
Reynir
21:00
KF
Magni
23:00
Haukar

455 Republic of Ireland - Premier Division

Sligo Rovers
01:45
Shelbourne

748 Latvia - Virsliga

Super Nova
22:00
Auda

748 Latvia - First Liga

Saldus SS/Leevon
19:00
Smiltene
Grobiņa
21:00
Skanste
Rīgas FS II
23:00
Riga FC II
JDFS Alberts
23:00
Dinamo Riga

1578 นอร์เวย์ อีลิทซีเรียน

Jerv
21:00
Haugesund
Odd
23:00
Bodø / Glimt

47 ออลสเวนส์คานสวีเดน

AIK
20:00
Mjällby
Helsingborg
22:30
Kalmar

47 Sweden - Superettan

Dalkurd
20:00
Landskrona
Östersunds FK
20:00
Utsikten
Öster
22:00
Skövde AIK

47 Sweden - Svenska Cupen

Brålanda
18:00
Vänersborgs IF
Torns
18:00
Olympic
Enkoping
19:00
Uppsala
Gute
19:00
Haninge
Skiljebo
19:00
Örebro Syrianska
Vastra Frolunda
19:00
Torslanda
Simrishamn
19:00
Österlen
Angered BK
19:00
Ljungskile
Huddinge
21:00
Hammarby Talang
Trosa-Vagnhärad SK
21:00
Nyköping
Eneby
21:00
Sleipner
Tord
21:00
Assyriska Turabdin
Hässleholms IF
21:00
Eskilsminne
Almhults
21:00
Asarum
IFK Österåker
21:00
Sollentuna
Karlberg
21:00
Vasalund
Friska Viljor
21:00
Hudiksvall
Arlanda
22:00
Täby

44 Argentina - Superliga

Boca Juniors
07:30
Banfield
Tigre
01:30
Talleres Córdoba
Godoy Cruz
04:00
Colón
Vélez Sarsfield
04:00
Atlético Tucumán
Gimnasia La Plata
06:30
Defensa y Justicia

44 Argentina - Primera B Nacional

Deportivo Riestra
00:10
Nueva Chicago
Almirante Brown
01:00
Estudiantes Río Cuarto
Estudiantes Caseros
04:05
Agropecuario
All Boys
05:10
Quilmes
Chacarita Juniors
06:10
Brown de Adrogué

5 Brazil - Serie A

Fluminense
02:30
Corinthians
Juventude
02:30
Atlético Mineiro
Santos
05:00
ฟลาเมงโก
Ceará
05:00
Internacional

5 Brazil - Serie B

Brusque
07:30
Operário PR
Cruzeiro
07:30
Vila Nova
Londrina
21:00
CSA
Ituano
02:00
Criciúma
Náutico
04:30
Novorizontino
CRB
06:30
Guarani

5 Brazil - Serie C

Floresta
01:00
Altos
Manaus
03:00
Ferroviário
Confiança
04:00
Volta Redonda
Vitória
05:00
Figueirense

80 Chile - Primera Division

Palestino
02:00
Unión Española
Universidad Chile
04:30
Unión La Calera

80 Chile - Primera B

Recoleta
07:30
Unión San Felipe
Deportes Iquique
07:30
Santiago Wanderers
Deportes Temuco
23:30
Deportes Santa Cruz
กลาสโกว์ เรนเจอร์
23:30
Fernández Vial

458 Mexico - Liga MX

Necaxa
07:00
Toluca
Mazatlán
09:05
Puebla
Guadalajara
05:00
Juárez

1190 Paraguay - Division 1

Cerro Porteño
04:00
Tacuary
Resistencia
06:15
Libertad

338 Peru - Primera Division

Deportivo Municipal
01:00
César Vallejo
Cienciano
03:15
Universidad San Martín
Deportivo Binacional
06:00
Carlos Stein

158 Uruguay - Primera Division

Albion
20:00
Torque
ลิเวอร์พูล
01:00
Rentistas
Deportivo Maldonado
06:00
Wanderers
Deportivo Maldonado
06:00
Torque

3483 อเมริกา เมเจอร์ลีก

โตรอนโต้ เอฟซี
06:30
ซีแอตเทิ่ล ซาวน์เดอร์

3483 ยูไนเต็ด ซอคเกอร์ ลีก

Colorado Springs
08:00
Sacramento Republic
LA Galaxy II
09:30
Oakland Roots
Indy Eleven
06:30
Miami FC II
Tampa Bay Rowdies
06:30
Memphis 901
Atlanta United II
06:30
El Paso Locomotive

1320 Congo DR - Super Ligue

Maniema Union
20:00
Motema Pembe

3662 Gabon - Champoinnat D1

Mounana
21:30
FC 105
Cercle Mbéri
21:30
Akanda
Missile
21:30
Mangasport
Pélican
22:00
Bouenguidi

26 Mali - Premiere Division

ASOM
23:00
Djoliba
ASKO
23:00
LC Ba
Duguwolofila
23:00
USFAS Bamako
Douannes de Sikasso
23:00
Yeelen Olympique
Afrique Football Élite
01:00
Onze Créateurs

1424 Morocco - Botola Pro

FAR Rabat
00:00
Khouribga
Maghreb Fès
00:00
Raja Casablanca

97374 Jordan - Premier League

Al Salt
22:00
Al Hussein
Aqaba
01:30
Al Faysali

155043 Bangladesh - Premier League

Mohammedan Dhaka
17:00
Bashundhara Kings

1004 Canada - PCSL

Victoria United
06:00
Fusion

712 เคลีก เกาหลีใต้

Jeju United
16:00
Seoul
Pohang Steelers
17:00
Ulsan
Sangju Sangmu
17:00
Jeonbuk Motors
Seongnam
18:00
Gangwon

712 Korea Republic - National League

Gyeongju HNP
15:00
Siheung Citizen
Paju Citizen
17:00
Changwon City
Gimhae City
17:00
Mokpo City
Cheonan City
17:00
Cheongju

3995 Malaysia - Super League

Melaka United
20:00
Johor Darul Ta'zim

69697 Vietnam - V-League

Binh Dinh
18:00
Hoang Anh Gia Lai
Hai Phong
18:00
Sai Gon
Ho Chi Minh City
19:15
FLC Thanh Hoa

69697 Vietnam - V-League 2

Phu Dong
15:30
Can Tho
Bà Ria Vũng Tàu
18:00
Dak Lak

44 Argentina - Primera C

El Porvenir
21:00
Luján
Central Córdoba
01:30
Atlas

44 Argentina - Primera D Metropolitana

Yupanqui
01:30
Argentino Rosario
Centro Español
01:30
ลูกาโน
Mercedes
01:30
Defensores de Cambaceres
Deportivo Paraguayo
01:30
Sportivo Barracas
Deportivo Muñiz
01:30
Juventud Unida G.

7598 Bolivia - Liga De Futbol Prof

Wilstermann
02:00
Atlético Palmaflor
Real Tomayapo
04:15
Royal Pari
Oriente Petrolero
06:30
The Strongest

1233 Finland - Kakkonen

JIPPO
19:00
PeKa
Kraft
19:00
VIFK
Atlantis
21:00
PPJ
Futura
21:00
NJS
KaaPo
21:00
Jazz
HJS Akatemia
21:00
SalPa
RoPS
21:00
JJK
I-Kissat
22:00
EPS

1578 Norway - 2. Division - Group 1

Flekkerøy
19:00
Arendal

47 Sweden - Division 2: Norra Gotaland

Gauthiod
19:00
Grebbestad

47 Sweden - Division 2: Vastra Gotaland

Hoganas
18:00
Ullared

5 Brazil - Mineiro 2

Betim
01:00
Varginha EC
Tupynambás
01:00
Boa

44 Argentina - Primera B Metropolitana

Dock Sud
22:05
San Miguel
Colegiales
23:00
JJ Urquiza
Defensores Unidos
01:30
Los Andes
Talleres Remedios
01:30
Comunicaciones
Deportivo Merlo
01:30
Cañuelas

44 Argentina - Torneo Federal A

Atlético Paraná
00:00
Gimnasia Concepción
Crucero del Norte
01:30
Boca Unidos
Huracán Las Heras
01:30
Ciudad de Bolívar
Sol de Mayo
01:30
Independiente Chivilcoy

911987 Bhutan - Super League

Takin
17:00
BFF Academy U19
Ugyen Academy
20:00
Tertons

909440 Cambodia - C-League

Kirivong Sok Sen Chey
15:45
Cambodia Tiger
National Defense
18:30
Boeung Ket

866998 Fiji - National Football League

Nasinu
06:30
Tailevu Naitasiri

712 Korea Republic - K League 2

Ansan Greeners
16:00
Anyang
Bucheon 1995
16:00
Daejeon Citizen
Gimpo
18:00
Gwangju

99474 World - Friendly International Women

เนเธอร์แลนด์ W
23:00
Finland W

98 Australia - Brisbane Premier League

Western Spirit
15:00
Pine Hills
Acacia Ridge
15:00
Univ. Queensland
Toowong
16:00
The Gap

98 Australia - Capital Territory

Woden Weston
11:15
Monaro Panthers
Canberra Olympic
12:00
Cooma Tigers

98 Australia - New South Wales

North Shore Mariners
12:00
Mt Druitt Town
Sutherland Sharks
12:30
APIA Leichhardt Tigers

5 Brazil - Brasileiro U20

Atletico-PR U20
20:00
Chapecoense-SC U20
Atletico-MG U20
01:00
Palmeiras U20
Bragantino U20
01:00
Atlético GO U20
Santos U20
01:00
Internacional U20
Sao Paulo U20
02:00
Botafogo U20

7563 Somalia - Nation Link Telecom Championship

Sahafi
05:00
Horseed

98 Australia - Npl Western Australia

Gwelup Croatia SC
14:00
Bayswater City
Cockburn City
14:00
Inglewood United
Perth RedStar
14:00
Floreat Athena
Balcatta
14:00
Armadale
Sorrento
14:00
Perth

98 Australia - Npl Tasmania

South Hobart
11:00
Devonport City
Riverside Olympic
11:30
Clarence Zebras
Launceston City
13:30
Glenorchy Knights

98 Australia - Npl Queensland

Brisbane City
14:30
Gold Coast Knights
Eastern Suburbs Brisbane
16:00
Peninsula Power

88407 Indonesia - President Cup

Arema
15:30
Barito Putera

716 Nigeria - Npfl

Heartland
22:00
Sunshine Stars
Akwa Starlets
22:00
Katsina United
Abia Warriors
22:00
Gombe United
Enugu Rangers
22:00
Shooting Stars

344167 N/C America - Concacaf Championship U20

USA U20
08:00
Honduras U20

98 Australia - Npl South Australian

West Torrens Birkalla
12:00
Croydon Kings
White City Woodville
12:30
Adelaide City
Sturt Lions
12:30
Campbelltown City
South Adelaide Panthers
12:30
Adelaide Olympic
Adelaide Comets
12:30
NE MetroStars

98 Australia - Npl Victoria

Eastern Lions
12:00
South Melbourne
Avondale Heights
12:00
Dandenong Thunder
Altona Magic
15:00
Port Melbourne
Hume City
16:00
Melbourne Knights

98 Australia - Northern Nsw

Adamstown Rosebuds
11:00
Broadmeadow Magic
Lambton Jaffas
11:00
Lake Macquarie
Maitland
12:00
Weston Bears

201580 Maldives - Male League

Maziya
18:00
Green Streets
Club Valencia
00:00
Super United Sports

99474 World - Mediterranean Games

France U18
23:00
Turkey U18
Italy U18
02:00
Morocco U18

11240938 Asia - Aff Championship U19

Myanmar U19
15:00
Brunei U19
Thailand U19
17:00
Philippines U19
Vietnam U19
20:30
Indonesia U19

6783 Mozambique - Mocambola

Ferroviário Maputo
19:00
LD Maputo
Black Bulls Maputo
19:00
ENH Vilankulo

147 Africa - African Championship Women

Morocco W
03:30
Burkina Faso W

119 Georgia - Liga 3

Varketili
20:30
Guria

3483 USA - USL League One

Union Omaha
07:00
Charlotte Independence
Richmond Kickers
06:00
North Carolina

44 Argentina - Reserve League

River Plate Res.
20:00
Huracán Res.
Colón Res.
20:00
Godoy Cruz Res.
Rosario Central Res.
20:00
Aldosivi Res.

2507 Gambia - GFA League

GPA
23:00
Marimoo
Hawks
01:00
GAMTEL

5 Brazil - Paulista Série B

Paulista
01:00
Penapolense
Rio Branco SP
01:00
Mauá
São José FC
01:00
Inter de Bebedouro

98 Australia - Queensland FFA Cup Preliminary

Edge Hill United
16:00
Magpies Crusaders

98 Australia - Victoria NPL Youth League

Avondale Heights U21
09:15
Dandenong Thunder U21
Eastern Lions U21
09:15
South Melbourne U21
Green Gully U21
12:00
Bentleigh Greens U21
Hume City U21
13:00
Melbourne Knights U21
Altona Magic U21
13:00
Port Melbourne U21

479 Japan - Nadeshiko League 1

Bunnies Gunma White Star W
13:00
NGU Lublield Nagoya W
Cerezo Osaka W
13:00
Yokohama W
Setagaya Sfida W
14:00
Harima W

1796 Iceland - 4. Deild

Horhur I.
22:00
Kría
Samherjar
23:00
Máni

1796 Iceland - 3. Deild

KH
21:00
Sindri
KFG
21:00
Kormákur / Hvöt
Ellidi
23:00
Dalvík / Reynir

98 Australia - Brisbane Reserves Premier League

Western Spirit U23
13:00
Pine Hills U23
Acacia Ridge U23
13:00
Univ. Queensland U23
Toowong U23
14:00
The Gap U23

80 Chile - Segunda División

Iberia
02:30
General Velásquez

1796 Iceland - 1. Deild Women

Fjardab Höttur Leiknir W
21:00
HK W

479 Japan - Japan Football League

Verspah Oita
11:00
Tokyo Musashino City
Osaka
12:00
Reinmeer Aomori
TIAMO Hirakata
12:30
Sony Sendai
Suzuka Unlimited
13:00
Nara Club
Honda
16:00
Honda Lock

479 Japan - Nadeshiko League 2

Veertien Mie W
11:00
Diavorosso Hiroshima W
Kibi Univ. Takahashi W
11:00
JFA Academy W

1233 Finland - Kolmonen

Riverball
17:00
KeuPa

99474 World - Club Friendlies 2

Gaziantep F.K.
20:00
Orenburg

99474 World - Club Friendlies 3

Nieciecza
15:00
Baník Ostrava
Chrobry Głogów
15:00
Polkowice
นีซ
15:00
Lausanne Sport
SSC Farul
15:00
Chindia Târgovişte
Zemplín Michalovce
15:00
Futura Humenne
Zagłębie Sosnowiec
15:30
Odra Opole
Várda SE
15:30
Hajduk Split
Mezőkövesd-Zsóry
15:30
Vasas
Příbram
15:30
Vlašim
Slovácko
16:00
Liptovský Mikuláš
Jastrzębie
16:00
Karviná
Hradec Králové
16:00
Varnsdorf
Slovan Liberec
16:00
Ústí nad Labem
Jablonec
16:00
Bohemians 1905
České Budějovice
16:00
Dukla Praha
Winterthur
16:00
FC Schaffhausen
Podbeskidzie
16:00
Ruch Chorzów
Třinec
16:00
Žilina II
Mladá Boleslav
16:00
Teplice
Sigma Olomouc
16:00
Prostějov
Karviná
16:00
Zlín
MTK
16:00
Újpest
Piast Gliwice
16:30
Stal Rzeszów
Wisła Kraków
16:30
Resovia Rzeszów
Tychy 71
17:00
SKRA Częstochowa
SønderjyskE
17:00
Esbjerg
Jagiellonia Białystok
17:00
Chojniczanka Chojnice
Jong PSV
17:00
Jong Sparta
OB
18:00
Horsens
Lyngby
18:00
Nykøbing
FC Iserlohn
18:00
Rot-Weiß Oberhausen
Almere City
18:00
AZ
Jong AZ
18:00
Almere City
Spfr. Dorfmerkingen
18:00
Stuttgart II
Fremad Amager
18:00
Hvidovre
Balingen
18:30
Rielasingen-Arlen
Wehen Wiesbaden
19:00
Nürnberg II
Bishop Auckland
19:00
มิดเดิลส์เบรอ
ฟอร์ทูน่า ซิตตาร์ด
19:00
Viktoria Köln
FC Dordrecht
19:00
Kortrijk
Wil
19:00
Dornbirn
FC Bocholt
19:00
VfL Bochum 1848
SC Freiburg
19:00
Elversberg
Gala Fairydean Rovers
19:00
Cove Rangers
Pohronie
19:00
Šamorín
Hertha BSC II
19:00
Hallescher FC
Lippstadt 08
19:00
VfB Oldenburg
Koblenz
19:00
ฟอร์ทูน่า ดุสเซลดอร์ฟ
Leamington
19:00
โคเวนทรี ซิตี้
Sparta Lichtenberg
19:00
Lichtenberg
Osnabrück
19:00
VfL Wolfsburg
Wormatia Worms
19:00
FSV Mainz 05
เรดิง
19:00
โคลเชสเตอร์ ยูไนเต็ด
Aubstadt
19:00
Kickers Offenbach
BAK '07
19:00
Schwarz-Weiß Rehden
Arminia Ludwigshafen
19:00
Waldhof Mannheim
Roda JC Kerkrade
19:00
Anderlecht
Deinze
19:00
Union Saint-Gilloise
วัตฟอร์ด
19:00
เคมบริดจ์ ยูไนเต็ด
Union Fürstenwalde
19:00
Altglienicke
Mainz 05 II
19:00
Viktoria Aschaffenburg
Jong Utrecht
19:00
Borussia M'gladbach II
Ansbach
19:00
Seligenporten
Linfield
19:30
St. Mirren
Brøndby
19:30
AGF
UDI '19
19:30
วิลเลม ทเว
อาร์เคซี วาลไวก์
19:30
TOP Oss
Chorley
20:00
โบลตันวอนเดอเรอส์
SpVgg Greuther Fürth
20:00
Pardubice
Böblingen
20:00
VfB Stuttgart
Gretna 2008
20:00
Dumbarton
East Fife
20:00
Cowdenbeath
Alloa Athletic
20:00
Forfar Athletic
Sturm Graz
20:00
Liefering
Montrose
20:00
Arbroath
Lens
20:00
Paris
Oldenburger SV
20:00
Phönix Lübeck
Eintracht Trier
20:00
Schott Mainz
Peterhead
20:00
Dundee
Homburg
20:00
Diefflen
Türkgücü-Ataspor
20:00
Hallbergmoos-Goldach
Vilzing
20:00
Jahn Regensburg II
เร้ดบูลล์ ซัลซ์บวร์ก
20:30
โอลิมเปียกอส
คลับ บรูกก์
20:30
Beerschot-Wilrijk
Kaiserslautern
20:30
Unterhaching
Fauldhouse United
20:30
Clyde
Púchov
20:30
Trenčín
โกรนิงเงิน
20:30
PAOK
BW Lohne
20:30
ชาลเก้ 04
Southport
21:00
แบล็กพูล
Folkestone Invicta
21:00
จิลลิ่งแฮม
Nuneaton Town
21:00
Stockport County
Havant & Waterlooville
21:00
พอร์ตสมัท
Plymouth Parkway
21:00
พลีมัธ อาร์ไกล์
Badshot Lea
21:00
Aldershot Town
Roffey
21:00
Dorking Wanderers
เพรสตัน นอร์ท เอนด์
21:00
Bamber Bridge
Gainsborough Trinity
21:00
ลินคอล์น ซิตี้
Evesham United
21:00
Cheltenham Town
Luzern
21:00
Vaduz
Austria Lustenau
21:00
St. Gallen
Nantwich Town
21:00
ครูว์ อเล็กซานดร้า
Babelsberg
21:00
แฮร์ธ่า เบอร์ลิน
Kelty Hearts
21:00
Raith Rovers
Melksham Town
21:00
Swindon Town
Atherton Collieries
21:00
Annan Athletic
Sigma Olomouc
21:00
Žilina
Hamilton Academical
21:00
Queen of the South
Chrudim
21:00
Vysočina Jihlava
Antwerp
21:00
Mechelen
Grazer AK
21:00
Domžale
Brora Rangers
21:00
Inverness CT
Jersey Bulls
21:00
Stevenage
Osnabrück
21:00
ฮันโนเฟอร์ 96
Livingston
21:00
Greenock Morton
Alfreton Town
21:00
เชฟฟีลด์เวนส์เดย์
TSB Flensburg
21:00
Eintracht Norderstedt
Heist
21:00
เกงค์
โวล์ฟสเบอร์เกอร์
21:00
Holstein Kiel
Austria Klagenfurt
21:00
Hansa Rostock
AZ
21:00
พีอีซี ซโวลล์
Abbey Rangers
21:00
Eastleigh
สปาร์ตัก มอสโก
21:00
Yenisey
Krasnodar II
21:00
Chayka
Rupel Boom
21:00
Waasland-Beveren
Buchbach
21:00
Erlbach
Eastbourne Borough
21:00
ครอว์ลี่ย์ ทาวน์
Standard Liège
21:00
RWDM
Thun
21:30
Stade Lausanne-Ouchy
Rapid Vienna
21:30
AEK Larnaca
St. Pölten
21:30
Hartberg
Magdeburg
21:30
FC Union Berlin
Radnički Niš
21:30
Śląsk Wrocław
TuS RW Koblenz
21:30
Fortuna Düsseldorf II
Cherno More
22:00
Dobrudzha 1919
Lokomotiv Sofia 1929
22:00
Septemvri Sofia
Górnik Łęczna
22:00
Voluntari
SSC Farul
22:00
Csikszereda
Hebar 1918
22:00
Vitosha Bistritsa
แอลเอเอสเค ลินซ์
22:00
Rapid Bucuresti
Auxerre
22:00
Grenoble Foot 38
Austria Wien
22:00
First Vienna
Bersenbrück
22:00
Werder Bremen II
Zbrojovka Brno
22:00
สโลวาน บราติสลาวา
Astoria Walldorf
22:30
TSG Hoffenheim
Sturm Graz
22:30
Blau-Weiß Linz
Erzgebirge Aue
22:30
Lokomotive Leipzig
OFK Pirin
23:00
Belasitsa
Rostov
23:00
Urozhay
Schwaz
23:00
Botoşani
Podbrezová
23:00
Zlaté Moravce
ตูลูส
23:00
นีมส์
Differdange 03
23:00
RFC Seraing
อูเทรชท์
23:00
Queen's Park
Krasnodar II
23:00
Biolog
CSKA 1948 Sofia
23:00
อาโปเอล
Tennis Borussia
23:00
Roter Stern Leipzig
Slaven Koprivnica
23:30
Zalaegerszegi TE
Pirmasens
23:30
Saarbrücken
Servette
23:45
Neuchâtel Xamax
Sion
00:00
ดินาโมเคียฟ
Zimbru
00:00
FCSB
Go Ahead Eagles
00:00
Lokomotiva Zagreb
Botev Plovdiv
00:00
Yantra 1919
Oxford City
00:30
อ๊อกซ์ฟอร์ด ยูไนเต็ด
Excelsior Virton
00:30
Fola Esch
Irvine Meadow
01:30
Stranraer

99474 World - Club Friendlies 4

Győri ETO
15:00
Gyirmót

212 Belarus - Second Division - Brest Region

DYUSSH Stolin
22:00
DYuSSh-3 Pinsk

212 Belarus - Second Division - Vitebsk Region

Miory
16:00
Gazovik
Polotsk
16:00
Niva Tolochin
Gorodok lions
18:00
Veles 2020

212 Belarus - Second Division - Gomel Region

Zhlobin
19:00
Vertykal
DYuSSh-2 Rechitsa
20:00
Vetka DYuSSh
Svetlogorsk
23:00
Mozyr NPZ

212 Belarus - Second Division - Grodno Region

Smena Vawkavysk
20:00
FSK Dyatlovo
Grodnensky
21:00
Chayka Zelva
Neman Belkard
22:30
Schuchin

212 Belarus - Second Division - Minsk Region

Falko
16:00
Berezino
Kletsk
20:00
Starye Dorogi
Zhodino Yuzhnoe
22:00
Viktoriya Maryina Horka
Kronon
22:00
Respect
Spartak Slutsk
22:00
Bobovnya
Tarpeda
22:00
Energosbyt-BSATU
Kolos Cherven
23:00
FK Viliya

212 Belarus - Second Division - Mogilev Region

Kirovsk
21:00
Gorki

1233 Finland - Kolmonen - Pohjoinen

PonPa
17:00
TP-47
PS Kemi
19:00
KePS
OPS
19:00
Roi United
Manchester City
Manchester City